Domov Novinky Kingston DT Locker+ G3: rýchly a bezpečený flash disk

Kingston DT Locker+ G3: rýchly a bezpečený flash disk

Zdielať

Kingston DT Locker+ G3Spoločnosť Kingston Digital zaradila do svojej ponuky nový USB flash disk DataTraveler Locker+ G3, ktorý ponúkne slušné prenosové rýchlosti až 135 MB/s a k tomu aj hardvérové ​​šifrovanie dát, ku ktorým je prístup chránený pomocou hesla. DataTraveler Locker+ G3 by mal byť navyše aj fyzicky odolný vďaka svojej kovovej schránke.

Jedná sa o model s klasickým dizajnom, teda krytkou konektora USB 3.0 na jednej strane a očkom pre uchytenie na druhej strane. Jeho rozmery sú 61×19×10 mm. Zakúpiť si ho budeme môcť v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64GB, ktoré sa však budú líšiť aj v prenosových rýchlostiach. Najmenší 8GB disk ponúkne 80MB/s čítanie a 10 MB/s zápis, u 16GB modelu to je 135MB/s čítanie a 20MB/s zápis a až 32 a 64GB modely posunú zápis na 40 MB/s.

Všetky využívajú hardvérové ​​šifrovanie dát a ich ochranu pomocou hesla. Tú budeme môcť využiť na počítačoch s Mac OS X a Windows. Na uhádnutie hesla je potom desať pokusov a potom sa disk uzamkne a preformátuje. Ďalej je k dispozícii program Co-Logo, s ktorého pomocou si môžeme disk prispôsobiť pridaním vlastného loga alebo pripojením nejakých dát. Záruka na Kingston DataTraveler Locker + G3 je päťročná.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:
– 8 GB model

Kingston DataTraveler Locker+ G3 8GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

– 16 GB model

Kingston DataTraveler Locker+ G3 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

– 32 GB model

Kingston DataTraveler Locker+ G3 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

– 64 GB model

Kingston DataTraveler Locker+ G3 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa Kingston

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno