Domov Novinky Každoročná kolekcia farebných myší Logitech

Každoročná kolekcia farebných myší Logitech

Zdielať

Logitech_farebne_farianty_01Spoločnosť Logitech odhalila v poradí už svoju šiestu každoročnú dizajnovú kolekciu, v ktorej predstavuje tri z najobľúbenejších modelov tejto značky v novom elegantnom farebnom prevedení a moderných farbách. Od klasického prevedenia v dvoch farebných tónoch až k potlači, ktorá upúta pohľad každého, prepožičiava kolekcia New Logitech Color Collection.

Ide o zvláštny a jedinečný dizajn niektorým z najobľúbenejších modelov spoločnosti Logitech, medzi ktoré patrí aj bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M325 – dokonalá kombinácia precíznosti a pohodlia, navrhnutá špeciálne pre spôsob, akým myš používate pri surfovaní na webových stránkach, súčasne s jemným a presným rolovaním. Kolekcia ďalej obsahuje kompaktnú jemne tvarovanú bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 s vyspelou optickou technológiou sledovania pohybu Logitech Advanced Optical Tracking a miniatúrnu vreckovú myš Logitech Mini Mouse M187, ktorú vďaka jej extra malým rozmerom môžete vziať so sebou úplne všade.

Logitech_farebne_farianty_02

Odporúčané maloobchodné ceny v rámci dizajnovej kolekcie New Logitech Color Collection sú 29,99 € za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M325, ďalej 24,99 eur za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 a 19,99 eur za myš Logitech Mini Mouse M187. Očakáva sa, že nové vzory budú k dispozícii už v júni 2014.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno