Domov Novinky Kazam predstavuje dvojicu odolných mobilov

Kazam predstavuje dvojicu odolných mobilov

Zdielať

Kazam Thunder 340R 01Britský výrobca Kazam predstavuje dvojicu odolných modelov pre náročných zákazníkov, ktorí mobilný telefón vnímajú ako skutočného pomocníka v náročnom prostredí. Obe novinky – smartfón Kazam Thunder 340R a Life R5 bez operačného systému, potešia maximálnou odolnosťou podľa štandardu IP67, ktorá zaručuje vodeodolnosť až do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút.

Smartfón Kazam Thunder 340R ponúka 4″ IPS displej s rozlíšením 800×480 pixelov a operačný systém Android 4.4 (KitKat). Základom je štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktovaný na 1,2 GHz. Na zadnej strane je 8 megapixelový fotoaparát, na čelnej strane je VGA webkamera.

Kazam Thunder 340R 02

Sú tu dva sloty pre SIM karty, vďaka čomu možno súčasne v telefóne používať súkromné ​​i služobné číslo. K dispozícii bude v najbližších týždňoch za odporúčanú cenu 179 eur.

Pre menej náročných používateľov, ktorí pre všetky funkcie chytrého telefónu nemajú využitie, je pripravený Kazam Life R5. Jeho dizajn vychádza z klasickej koncepcie mobilných telefónov bez operačného systému. Pre telefón je charakteristické spracovanie z kombinácie odolnej zliatiny hliníka a gumy.

Kazam Life R5

V pracovných rukaviciach je telefón po stranách vybavený vzorkou imitujúce vzorka pneumatík. Výrobcu k telefónu navyše pridáva garanciu bezproblémového chodu pri páde z maximálnej výšky 2 metrov a odolnosť tlaku až do 1,5 tony. Model je už k dispozícii u vybraných predajcov za odporúčanú cenu 69 eur.

Zdroj: Tlačová správa Kazam

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno