Domov Novinky K dispozícii je aktualizácia iOS 8.4

K dispozícii je aktualizácia iOS 8.4

Zdielať

Majitelia Apple zariadení mali by dnes dostať aktualizáciu na iOS 8.4. Čo má priniesť aktualizácia? Tá najpodstatnejšia vec ktorá sa nachádza v aktualizácii je stream služba Apple – Apple Music. Hneď po zaregistrovaní získa používateľ prístup k miliónom skladieb od známych ale aj od menej známych umelcov a kapiel.

Apple-Music

Ak si nevie používateľ vybrať čo chce počúvať, Beats 1 Live Radio bude prehrávať najnovšie melódie 24 hodín dne. Apple Music bude stáť 9,99 dolárov (8,9 eur) mesačne a službu dostane každý aj na 3 mesiace zdarma. Služba Beats 1 Live Radio je však dostupná aj bez toho aby používateľ platil mesačné poplatky.

Apple-Music-2

Aktualizácia prináša už len drobné úpravy chýb ako aj chybu v aplikácii Správy, ktorá umožňovala pomocou špeciálnych znakov reštartovať zariadenie príjemcovi tejto spravy. Odporúčame uvoľniť dostatočné miesto v zariadení na stiahnutie aktualizácii a zálohovať telefón cez iTunes ešte pred vykonaním aktualizácie.

Zdroj: PhoneArena

Zdielať
Predchádzajúci článokPrinášame prvý pohľad na Evolveo WinPC Q4
Nasledujúci článokHuawei predstavil ďalšiu novinku: Honor 7
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno