Domov Novinky Jolla je už na predaj aj v Európe

Jolla je už na predaj aj v Európe

Zdielať

jollaPo tom čo sa vo Fínsku začal predaj novinky Jolla, tak sa zásoby rýchlo vypredali. Jollu je možné objednať v online obchode už teraz pokiaľ je skladom. Objednávky platia pre jednotlivé krajiny EÚ, Nórsko a Švajčiarsko. Môžete si ho objednať za 399 eur, plus 15 eur za dopravu.

Očakáva sa, že smartfón Jolla sa začne predávať aj v ďalších regiónoch počas budúceho roka. Dúfajme, že po jeho slušnom štarte sa Jolle podarí spraviť vietor na trhu, kde dominuje iOS a Android.

Jolla bola založená bývalými pracovníkmi spoločnosti Nokia, ktorí boli nespokojní s rozhodnutím Nokie prejsť na Windows Phone pred niekoľkými rokmi. Sailfish OS je založený na MeeGo a je kompatibilný s veľkým množstvom aplikácií pre Android prostredníctvom vopred nainštalovaného obchodu Yandex. Mapy HERE sú tiež k dispozícii v predvolenom nastavení.

Zdroj: Jolla shop

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Logitech Wireless Speaker Adapter
Nasledujúci článokADATA odhalí svoje najhorúcejšie novinky na CES 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno