Domov Novinky Je tu nový 4K monitor Philips, ponúka Ultra HD rozlíšenie

Je tu nový 4K monitor Philips, ponúka Ultra HD rozlíšenie

Zdielať

Spoločnosť predstavuje nový monitor Philips 328P6VJEB, ktorý kombinuje rozlíšenie UltraClear so širokým farebným gamutom a pokročilú VA technológiu pre vysoký kontrast. Nový model s uhlopriečkou 31,5“ používateľom poskytuje veľa pracovného priestoru a možnosť vychutnať si živý a detailný obraz v Ultra HD.

philips-328p6vjeb-01

Vďaka všestrannej konektivite a podpore MHL možno monitor ľahko ho pripojiť ku mnohým, najmä mobilným zariadeniam. Technológia Ultracolor zdokonaľuje obrazovú reprodukciu a vzhľadom k širšiemu gamutu vytvára prirodzenejšiu zelenú, intenzívnu červenú a tmavšiu modrú, pretože rozširuje rozsah farieb, ktoré používatelia na monitore vnímajú.

Deje sa to skôr prostredníctvom zmien v aktuálnej chémii paneli než doladením farieb pomocou softvéru. Ultracolor zaisťuje, že farby na obrazovke sa ešte vernejšie podobajú farbám skutočných objektov, čo možno využiť hlavne u profesionálnych aplikácií aj multimediálnej zábavy.

philips-328p6vjeb-02

Monitor tiež disponuje VA technológiou, ktorá zaisťuje vysoký kontrastný pomer pre živý a jasný obraz, čo je ideálne pre fotky a náročné grafické aplikácie. Rozlíšenie je Ultra HD, teda 3840×2160 pixelov a ponúka frekvenciu 60 Hz. Monitor tiež okrem toho podporuje USB 3.0 so super rýchlym prenosom dát až 5 Gbps.

Nový monitor od Philipsu ponúka aj technológiu Flicker-free pre minimalizáciu blikania obrazovky, ktoré by inak mohlo spôsobiť únavu očí po dlhom pracovnom dni. Funkcia SmartErgoBase dovoľuje monitor nakláňať, otáčať alebo výškovo nastaviť presne podľa potreby. Nový monitor Philips 328P6VJEB je v predaji od októbra za 699 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno