Domov Novinky Je tu multimediálny prehrávač Evolveo Android Box H8

Je tu multimediálny prehrávač Evolveo Android Box H8

Zdielať

Evolveo uvádza na trh nové multimediálne centrum Android Box H8 s podporou populárneho formátu UltraHD 4K videa, Dolby Vision a HDR/VP9.

Vybrať správny prehrávač filmov a hudby nie je jednoduché, tieto miniatúrne počítače totiž musia splniť hneď niekoľko požiadaviek. Ide hlavne o výkon, ovládateľnosť a podporu multimédií. Multimediálne centrá si dokážu obhájiť svoje miesto v každej obývačke.

Android Box H8 umožňuje inštaláciu obľúbených Android aplikácií, ako sú napríklad internetový prehliadač Google Chrome, Spotify, Deezer, Kodi alebo tisíce hier z Google Play. Pomocou funkcie Miracast je taktiež možné ľahko zobraziť na televíznej obrazovke obsah Android tabletu, alebo mobilného telefónu.

Osemjadrový 2.0 GHz 64bitový procesor a grafický procesor Mali-T820MP3 spoločne s 3GB operačnej pamäte zabezpečí dostatok výkonu pre multimediálne súbory. Pre prehrávanie filmov, hudby alebo videí je určená predinštalovaná multimediálna aplikácia KODI.

Pripojenie na internet je realizované pomocou bezdrôtového Wi-Fi pripojenia s najnovšou technológiou 802.11ac, ktorá je až trikrát rýchlejšia než rýchlosť bezdrôtového štandardu N. Streamovanie HD videa, online hranie hier a ostatné úlohy vyžadujúce veľkú šírku pásma tak zvládne bez problémov.

Duálna frekvencia 2.4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyššiu prenosovú rýchlosť a stabilitu, nižšie rušenie signálu a vynikajúce bezdrôtové pokrytie. Gigabytová sieťová karta sa postará o plynulý prenos veľkých súborov.

Multimediálne centrum podporuje nový formát Dolby Vision a taktiež HDR10 pre jasnejšie, temnejšie a sýte farby. Samozrejmosťou je hardvérové dekódované prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení Utra HD 4K2K s kompresným formátom H.265/HEVC až 60 snímok za sekundu a video výstup HDMI 2.0a.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno