Domov Novinky Jarné cenové zvýhodnenie Samsung Galaxy S7 a S7 Edge

Jarné cenové zvýhodnenie Samsung Galaxy S7 a S7 Edge

Zdielať

Spoločnosť Samsung pripravila pre svojich zákazníkov jarné zvýhodnenie smartfónov Samsung Galaxy S7 (G930F) a S7 edge (G935F). Tí, ktorí si na Slovensku zakúpia jeden zo spomínaných telefónov, získajú 90 eur späť. Akcia platí od pondelka 13.03. do nedele 30.04.2017 alebo do vyčerpania registrácií pre túto akciu.

Po registrácii zakúpeného produktu na stránke získajú zákazníci 90 eur späť. Na získanie zľavy stačí registráciu vykonať do 14 dní od nákupu a najneskôr do 30.04. 2017. Je potrebné vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtenku. Galaxy S7 a S7 edge sú šité na mieru modernému štýlu života.

Zaujmú nielen luxusným dizajnom z kovu a skla alebo vysokou odolnosťou voči prachu a vode (IP68), ale aj fotoaparátom Dual Pixel, s ktorým urobíte skvelé fotky či už cez deň, za šera alebo v noci. Milovníci hier ocenia možnosť prepojenia s okuliarmi na virtuálnu realitu. Super AMOLED displej má funkciu Always-On, vďaka ktorej nezmeškáte žiadny hovor alebo dôležité upozornenie.

Oba modely podporujú funkciu rýchleho nabíjania cez kábel aj bezdrôtovo. Nechýba slot, do ktorého môže používateľ vložiť zároveň SIM kartu aj microSD kartu, a tak získať ďalšie úložisko vo veľkosti až 256 GB. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy S7 je 599 eur vr. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 699 eur s DPH (32 GB).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno