Domov Novinky Jarná Happy ponuka: LTE smartfón ako darček

Jarná Happy ponuka: LTE smartfón ako darček

Zdielať

Telekom začína 2. marca 2015 jarnú kampaň na paušály Happy a zameria sa v nej na výhodnú ponuku LTE smartfónov i tabletov. Zákazník si bude môcť za cenu jedného zariadenia zobrať dve alebo získať kupón so zľavou.

Telekom Logo

V jarnej kampani získa zákazník pri aktivácii viaceré možnosti hardvérových bonusov. Vybrať si môže bestsellery v kombinácii alebo kupón na hardvér podľa výberu. Ponuka platí pre paušály od Happy XS po Happy Profi.

Sony_Xperia_M2

Prvou možnosťou je dvojica smartfónov Sony Xperia M2 – Sony Xperia E3. Druhou možnosťou je získať k jednému paušálu s tabletom aj smartfón . Telekom ponúkne modely LG G Pad 8.0 – LG F60, oba s podporou LTE siete.

Sony Xperia E3

Pri tejto dvojici sa cena odvíja od mesačných poplatkov za tablet, t.j. zákazník k paušálu Happy platí za LG G Pad 8.0 a smartfón LG F60 získa ako darček. Súčasťou tejto kombinácie je aj druhá SIM karta so zdieľaním dát k Happy na tri mesiace zadarmo.

LG G Pad 8.0

Ak zákazník nemá záujem o dvojicu bestsellerov, popri aktivácii alebo predĺžení služby s telefónom získa kupón na ďalšie zariadenie podľa výberu. Výška kupónu sa odvíja od jeho použitia – ak si zákazník zvolí k druhému telefónu aj paušál Happy, zľava má hodnotu 100 eur. Pokiaľ si zoberie druhý telefón bez paušálu, získa zľavu 50 eur na ďalší hardvér v portfóliu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu LG F60 D390n poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Sony Xperia E3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Sony Xperia M2 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno