Domov Novinky IT odborníci sa združujú na Nakoduj.to

IT odborníci sa združujú na Nakoduj.to

Zdielať

Chcete vytvoriť eshop na mieru, webovú aplikáciu, alebo potrebujete pomôcť a poradiť ohľadom GDPR a neviete na koho sa obrátiť? Určite nie ste sami. Tento problém totiž riešia mnohí, najmä však ľudia, ktorí ešte nepoznajú Nakoduj.to.

Nakóduj to, prosím ťa, a potom mi to pošli. No neboli by ste radi, ak by ste pri sebe mali overeného človeka, ktorému by ste podobnú úlohu mohli bez problémov zveriť do rúk? Skúste ho nájsť na Nakoduj.to. Tento slovenský katalóg ponúka niečo, čo tu doteraz nebolo – prehľadný zoznam odborníkov, ktorí sú vo svete programovania a online reklamy ako doma. Toto presne potrebujete!

Prehľadný katalóg, ktorý vám dá odpovede

V katalógu Nakoduj.to môžete listovať prehľadným zoznamom firiem aj freelancerov. Medzi údajmi nájdete nie len kontaktnú osobu, s ktorou budete váš projekt riešiť, ale aj dĺžku praxe, počet hotových projektov či jednu z najdôležitejších informácií – hodinovú sadzbu. Samozrejmosťou sú aj referencie od predošlých zákazníkov, na základe ktorých si budete môcť vytvoriť lepší obraz o konkrétnej firme.

Ako to funguje?

Zadávateľ pridá svoj projekt aj s jeho popisom do systému a konkrétnej kategórie, pod ktorú projekt spadá (Photoshop, Python, Hry, Databázy, Testovanie, SEO a pod.). Potom už len čaká na ponuky od firiem a freelancerov, z ktorých si vyberie podľa vlastného uváženia tú najvhodnejšiu. Nasleduje dolaďovanie podmienok a termínov s už vybranou firmou či programátorom (grafikom,…). Po vzájomnom odsúhlasení prichádza k platbe.

Spôsob platby

Platenie zálohy prebieha cez bezpečný kreditný systém Nakoduj.to. Po obdržaní zálohy Nakoduj.to informuje vypracovateľa o tom, že platba prebehla v poriadku – peniaze sú v tejto fáze v akomsi „stand by“ móde, čakajú na odovzdanie projektu. Vypracovateľ teda má signál, že môže začať robiť. O dokončení projektu následne informuje zadávateľa a po jeho potvrdení stavu vypracovania podľa zadania prevedie Nakoduj.to odmenu za vypracovanie projektu na účet vypracovateľa. Práve vďaka garantovanému projektu máte istotu, že s výkonanou prácou budete spokojný.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno