Domov Novinky Intel prináša detaily o novom výrobnom procese

Intel prináša detaily o novom výrobnom procese

Zdielať

Intel BroadwellSpoločnosť Intel oznámila detaily o jej najnovšej mikroarchitektúre, ktorá je optimalizovaná najnovším 14 nm výrobným procesom. Vďaka týmto technológiami bude poskytovať vysoko výkonné a nízko-napäťové produkty pre pokrytie širokých potrieb výpočtových potrieb a produktov od infraštruktúry.

“Integrovaný model spoločnosti Intel – kombinácia nášho expertného dizajnu s najlepším výrobným procesom – umožnila priniesť lepší výkon a nižšiu spotrebu pre našich zákazníkov a spotrebiteľov,” povedal Rani Borkar, viceprezident spoločnosti Intel a generálny manažér vývoja produktov. “Táto nová mikroarchitektúra je viac ako pozoruhodný technický úspech. Je to demonštrácia dôležitosti našej dizajnérskej filozofie, ktorá je zhodná s požiadavkami zákazníka.”

“14 nanometrová technológia spoločnosti Intel využíva druhú generáciu Tri-gate tranzistorov s najlepším možným výkonom, spotrebou, hustotou a nákladov na tranzistor,” povedal Mark Bohr, Intel senior partner, Technology and Manufacturing Group, a riaditeľ Process Architecture and Integration. “Investícia a záväzok spoločnosti Intel voči Moorovmu zákonu je vďaka týmto novým procesorom stále v platnosti.”

Zdroj: Tlačová správa Intel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno