Domov Novinky Intel a SMS Audio uvedú fitness slúchadlá

Intel a SMS Audio uvedú fitness slúchadlá

Zdielať

Intel a SMS Audio fitness sluchadla 01Spoločnosť SMS Audio LLC, ktorú vlastní americký raper Curtis “50 Cent” Jackson, potvrdila spoluprácu so spoločnosťou Intel na vývoji prvého osobného audio systému, založenom na snímaní srdcovej frekvencie. Tento systém má za cieľ priniesť unikátny zážitok zo športovania tak, že prepojí svet lifestyle so svetom technologických inovácií.

Slúchadlá BioSport vybavené inteligentnými funkciami budú dostupné pre športovcov každej úrovne už tento rok. Oznámením spolupráce potvrdili Intel a SMS Audio snahu o prepojenie požiadaviek životného štýlu s inováciami v oblasti technológií za účelom poskytnutia jedinečnej skúsenosti zo športovania. Slúchadlá BioSport rozšíria nedávno uvedenú športovú kolekciu SMS Audio, ponúkajúcu pokročilé funkcie za účelom poskytnutia vysoko kvalitného audia, doplneného o zbieranie dát počas cvičenia.

Spoločnosť SMS Audio, pôsobiaca celosvetovo, pracuje na stále lepšom spôsobe, akým by mohli ľudia na celom svete preciťovať hudbu. Snaží sa o to prepojením technológií, funkcionality a štýlu, čo by sa malo odraziť na dosiahnutí vysoko kvalitného zvuku, pohodlia a módy v každom jej výrobku. Partnerstvo spoločností Intel a SMS Audio spája fitness so svetom technológií pomocou najmodernejších biometrických riešení na sledovanie športových výkonov.

Intel a SMS Audio fitness sluchadla 02

Slúchadlá BioSport poskytnú počas športovania bez nutnosti kompromisu na úkor kvality zvuku pre tých, ktorí chcú od života a hudby viac. V slúchadlách budú ukryté biometrické senzory, ktoré budú zbierať relevantné dáta a umožnia športovcom dosahovať najlepšie fyzické výkony. Patentovaný hákovitý tvar zabezpečí to, že slúchadlá budú pohodlne sedieť a špeciálny audio konektor bude získavať energiu priamo zo zariadenia bez potreby dodatočných batérií alebo nutnosti dobíjania.

Intel a SMS Audio fitness sluchadla 03

Slúchadlá budú dodávané s káblom uspôsobeným proti zamotávaniu sa a vybavené budú mikrofónom. Dodávať sa budú v neoprénovom obale a s tromi veľkosťami ušných gélov a háčikov. SMS Audio BioSport In-Ear Headphones budú dostupné na webe SMSAudio.com v poslednom štvrťroku 2014. Konkrétne ceny za slúchadlá budú zverejnené neskôr tohto v tomto roku.

Zdroj: Tlačová správa Intel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno