Domov Novinky Instagram dostupný už aj pre Windows Phone 8

Instagram dostupný už aj pre Windows Phone 8

Zdielať

Instagram_Official_Windows_PhoneTato správa poteší hlavne tých, ktorí si zadovážili smartfón, ktorý má operačný systém Windows Phone. 

Táto správa bola oznámená pri predstavení nových Nokia Lumia zariadení. Aplikácia bude dostupná v nasledujúcich týždňoch pre Windows Phone 8. Zatiaľ nebolo oznámené, či Instagram bude dostupný aj pre Windows Phone 7.

Kevin Systrom, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Instagramu oznámil: “Našim konečným cieľom je, aby Instagram bol pre každého, kto ho chce používať. Tešíme sa, že používatelia systému Windows Phone budú môcť používať Instagram, aby mohli zachytiť a zdieľať krásne momenty už v nasledujúcich týždňoch.”

Toto je veľký krok pre ako Microsoft, tak aj pre Nokiu, ktorá predstavila zariadenie ako napríklad Nokia 1020, ktorý disponuje kvalitným fotoaparátom. Používatelia doteraz používali predovšetkým Instagram client s názvom 6tag od developera Rudyho Huyna.

Zdroj: Wpcentral

Zdielať
Predchádzajúci článokCryptolocker: vírus, ktorý zašifruje dáta a vydiera
Nasledujúci článokMicrosoft vydal update s poradovým číslom 3
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno