Domov Novinky Indická napodobenina HTC One (M8) stojí 35 eur

Indická napodobenina HTC One (M8) stojí 35 eur

Zdielať

Spice Smart Flo Mi-359Indický smartfón Spice Smart Flo Mi-359 je po dizajnovej stránke veľmi podobný HTC One (M8), na rozdiel od neho však zapadá do tej úplne najnižšej triedy. Tomu samozrejme zodpovedá aj cena, ktorá je naozaj extrémne nízka. V prepočte stojí len 35 eur. HTC One (M8) je bezpochyby jedným z najkrajších smartfónov všetkých čias. Zároveň však ide o jeden z tých drahších, ktorý si nemôže dovoliť každý.

Riešenie prináša indická spoločnosť S Mobility, ktorá na domácom trhu predstavila model Spice Smart Flo Mi-359. Dizajn novinky je úplne jasne inšpirovaný smartfónom HTC One (M8). Rozhodne však musíte počítať s kompromismi. Telo telefónu nie je z hliníka, ale z plastu. Mriežky reproduktorov na prednej strane sú len na ozdobu, jediný funkčný reproduktor nájdeme na chrbte, rámčeky okolo displeja sú až neprirodzene veľké.

Cene zodpovedá žalostná výbava. Základom je nešpecifikovaný dvojjadrový procesor (taktovaný na 1,3 GHz) spolu s biednou 256 MB operačnou pamäťou. Veľkosť vnútornej pamäte je extrémne nízka, má totiž len 512 MB. Je tu možnosť rozšírenia pamäťovými kartami do 32 GB. Veľkosť displeja je 3,5 palca, ktoré ponúka rozlíšenie katastrofálnych rozmerov – len 480×320 pixelov, pod ktorým sa nachádza trojica kapacitných tlačidiel. Je tu aj dvojica fotoaparátov – zadný má 2 MPx, predný 1,3 MPx. Kapacita batérie je 1400 mAh. Prekvapením je operačný systém Android 4.4 KitKat. Smartfón ponúka Dual SIM, EDGE (2G), Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS a FM rádio.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Gizchina.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno