Domov Novinky iiyama uvádza 27“ dotykový monitor

iiyama uvádza 27“ dotykový monitor

Zdielať

Japonský výrobca monitorov a zobrazovacích zariadení iiyama uviedol na trh nový multidotykový monitor s uhlopriečkou 27“. Model ProLite T2735MSC-B2 je určený ako pre interaktívne prezentácie tak pre hranie hier a iné voľnočasové aktivity. iiyama_T2735MSC-1

Nový multidotykový monitor je 27“ Full HD zariadenie s 10 bodmi dotyku, ktoré zaisťuje bezproblémovú a presnú reakciu na dotyk. Vďaka AMVA+ panelu a LED podsvietenie ponúka farebný výkon a široké pozorovacie uhly (178°/178°), a aj preto je vynikajúcou voľbou pri práci s náročnými interaktývnimi aplikáciami.

Monitor je vybavený technológiou, ktorá redukuje množstvo škodlivého modrého svetla a chráni tak zrak používateľa. Vo výbave nechýba VGA, DVI-D či HDMI (MHL) vstupy signálu, ale ani USB 3.0 hub. Používatelia ocenia taktiež vstavané stereo reproduktory, webkameru a možnosť sklopiť stojan a premeniť monitor v obrovský tablet. Tento model je už dostupný približne za 479 eur vrátanie DPH a poplatkov. Výrobca na monitor poskytuje záruku tri roky.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu IIyama T2735MSC poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Zdielať
Predchádzajúci článokSkupina hackerov Wild Neutron opäť útočí
Nasledujúci článokAOC predstavuje 21,5“ monitor I2276VW
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno