Domov Novinky iiyama ProLite GE2488HS-B1: 24 palcový herný monitor

iiyama ProLite GE2488HS-B1: 24 palcový herný monitor

Zdielať

iiyama GE2488HS-B1Spoločnosti iiyama a AT Computers uviedli na náš trh nový herný monitor iiyama ProLite GE2488HS-B1. Je určený pre skutočných hráčov, ktorým ponúka bohatú výbavu, rýchlu odozvu a priaznivú cenu. Doba odozvy 1 ms zaistí hráčom plynulé sledovanie pohybu na obrazovke bez šmúh a rozmazaniu iu akčných hier.

Naviac monitor prináša jedinečnú funkciu Black Tuner, ktorá umožňuje nastavovanie jasu a odtieňov šedi, čo umožňuje lepšie zobrazovanie tmavých oblastí. Monitor nájde skvelé uplatnenie najmä pri hraní strategických (RTS, MOBA a MMO) hier, ale aj všade tam, kde je potrebné rýchla odozva. Široká paleta vstupov zaručuje maximálnu konektivitu s akýmkoľvek zariadením.

Monitor iiyama ProLite GE2488HS-B1 ponúka digitálny DVI-D i HDMI vstup, ale aj klasický VGA vstup. Jas 250 cd a typický kontrast 1000: 1 zaručujú pri hraní hier vždy ostrý a jasný obraz. Rovnako ako na ostatné monitory od iiyama, aj na monitor ProLite GE2488HS-B1 je poskytovaná trojročná záruka. Tento model je dostupný približne za 140 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa iiyama

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno