Domov Novinky iiyama predstavuje dotykový monitor T1732MSC-W1X

iiyama predstavuje dotykový monitor T1732MSC-W1X

Zdielať

iiyama ProLite T1732MSC-W1X 01Japonská spoločnosť iiyama predstavila nový dotykový monitor iiyama ProLite T1732MSC-W1X. Jedná sa o 17″ monitor vybavený kapacitným dotykovým displejom.Má viacero využití, od kancelárskeho nasadenia cez domácu zábavu, výukové programy, informačné kiosky až po interaktívne POS. Kapacitné dotyková technológia využíva elektrickú vodivosť.

Povrch má dobrú kvalitu obrazu, ale aj trvanlivosť a odolnosť voči poškriabaniu, čo sú dôležité parametre pre použitie na verejne prístupných miestach, ako sú školy, úrady, obchodné centrá, stanice alebo letiska. Panel použitý u tohto modelu rozpozná dotyk vykonaný ako prstom, tak aj špeciálnym stylusom. Stojan monitora umožňuje náklon obrazovky o 90° nahor alebo o 51° nadol. Monitor možno ľahko zabudovať alebo vďaka štandardu VESA pripevniť na stenu.

iiyama ProLite T1732MSC-W1X 02

K užitočným vlastnostiam či funkciám zaiste patrí aj možnosť uzamknutia ovládacích tlačidiel proti neoprávnenej manipulácii alebo vysoká odolnosť proti vlhkosti a prachu (stupeň krytia IP54). Kontrastný pomer má 1000: 1, jas 225 cd a odozvu 5 ms. Dostupný je za cca 376 eur.

Zdroj: Tlačová správa iiyama

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno