Domov Novinky iiyama: Dva nové všestranné Full HD monitory

iiyama: Dva nové všestranné Full HD monitory

Zdielať

iiyama ProLite E2283HSVýrobca monitorov iiyama v spolupráci s AT Computers prináša na náš trh dva všestranné Full HD monitory s uhlopriečkou 22 palcov. Monitory nájdu uplatnenie nielen v domácnostiach, ale predovšetkým v kanceláriách, školách a ďalších inštitúciách. Oba modely s veľkosťou uhlopriečky 22 palcov majú rozlíšenie 1920×1080 pixelov.

Ponúkajú jasné a živé farby, vynikajúcu dobu odozvy 2 ms a jas 250 cd. Používatelia ocenia tiež matný povrch displeja. Monitory prijímajú signál prostredníctvom trojice vstupov – VGA, DVI-D, HDMI. Monitor ProLite E2283HS poteší svojho majiteľa dvojicou kvalitných stereofónnych reproduktorov a je vhodný ako spoľahlivé riešenie pre domáce i kancelárske použitie.

iiyama ProLite B2283HS

Druhý z dvojice, model ProLite B2283HS, je vybavený ergonomickým stojanom vrátane funkcie PIVOT, preto skvele poslúži pri celodennej práci s najrôznejšími aplikáciami v kancelárii, v škole alebo v iných inštitúciách. Nové monitory sú už na našom trhu dostupné a výrobca na ne štandardne poskytuje trojročnú záruku. Model ProLite E2283HS kúpite za 145 eur s DPH, model ProLite B2283HS za 170 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu IIyama B2283HS poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu IIyama E2283HS poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa iiyama

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno