Domov Novinky HyperX uvádza herné slúchadlá Cloud Revolver S

HyperX uvádza herné slúchadlá Cloud Revolver S

Zdielať

HyperX, divízia spoločnosti Kingston oznámila, že prichádzajú do predaja slúchadlá pod označením HyperX Cloud Revolver S s plug-and-play Dolby 7.1 Surround Sound. K dispozícii je integrovaná technológia Dolby Headphone do nového USB dongle, ktorý poskytuje skvelý zvuk pri stlačení tlačidla.

Spoločnosť používa pamäťovú penu a široký hlavový most, čo prináša komfort pre používateľa na dlhé hodiny hrania. Sú určené pre použitie profesionálnymi hráčmi a eSports tímy na celom svete. Headset tiež ponúka multi-platformovou podporu, 50 mm reproduktor a mikrofón s potlačením šumu.

Cloud Revolver S je vybavený technológiou dizajnu reproduktorov, ktorý umožňuje hráčom si predstaviť zvuky umiestnené okolo nich v rôznych uhloch a vzdialenosti. S tromi ďalšími predvoľbami ekvalizéra (zvýraznenie basov, plocha a vokály), si každý hráč môže vybrať svoje obľúbené nastavenia.

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokDiskusiám o platbách dominujú digitálne peňaženky
Nasledujúci článokADATA uvádza externé 3D NAND SSD
Jsem studentem Stojanova gymnázia na Velehradě, je mi 19 let, denně sleduji novinky ze světa IT, zejména v okruhu počítačů, komponent a periferií, rád stavím počítače a v okruhu IT radím lidem, kteří potřebují pomoc a nedávno jsem začal opravovat mobilní telefony. Po gymnáziu budu chtít pokračovat ve studiu v oboru IT a chci se naučit programovat v jazycích buď C++ anebo C#.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno