Domov Novinky HyperX predstavuje pamäťové moduly s RGB podsvietením

HyperX predstavuje pamäťové moduly s RGB podsvietením

Zdielať

HyperX, herná divízia spoločnosti Kingston oznámila uvedenie pamäťových modulov, ktoré sa môžu pochváliť synchronizovaným RGB podsvietením s infračervenou (IR) technológiou.

Divízia HyperX navrhla IR komunikačné kanály pre každý pamäťový modul, čo umožňuje synchronizovať LED podsvietenie pre viac modulov a vytvárať farby a vzory. Táto technológia, ktorá čaká na schválenie patentovej prihlášky, je riadená priamo zo základnej dosky a ponúka bohatší zážitok z funkcie pamäťových modulov vďaka RGB podsvieteniu pre herné, pretaktované počítače a systémy, ktoré si ľudia stavajú sami.

Okrem riadenia RGB podsvietenie pomocou IR technológie podporujú moduly viacnásobné profily s definíciami podsvietenia, ak sa pripojí do základných dosiek s kompatibilným softvérom pre riadenie RGB podsvietenie. Divízia spolupracuje s partnerskými výrobcami základných dosiek pri testovaní a validácii pamäťou – medzi inými s riadiacimi softvérmi ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Pridávajú sa aj predajcovia počítačových skríň, ako In-Win, ktorí tiež vytvárajú funkcie na podporu RGB podsvietenie a jeho riadenie.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno