Domov Novinky Huawei vystavuje rad integrovaných mobilných riešení

Huawei vystavuje rad integrovaných mobilných riešení

Zdielať

Huawei na veľtrhu CES 2015 predstavuje viac ako stovku výrobkov. Patria medzi ne najnovšie prémiové smartfóny, nositeľné zariadenia (wearables), tablety, zariadenia pre mobilný a domáci prístup na internet a inteligentné zariadenia pre domácnosť.

Huawei CES 2015 01

Spoločnosť taktiež predstavila štart tzv. éry Hilink. Ide o stratégiu ponuky plne integrovaných mobilných internetových riešení, ktorá je súčasťou zámeru prinášať najmodernejšie technológie spotrebiteľom a ľuďom na celom svete umožňovať výnimočné pripojenie.

Huawei CES 2015 05

S ohľadom na úspech stratégie prémiových telefónov strednej a vyššej triedy sú smartfóny dobre prijímané spotrebiteľmi na celom svete. V dôsledku toho sa povedomie o značke Huawei zvýšilo z 52% v roku 2013 na 65% v roku 2014.

Huawei CES 2015 02

Na veľtrhu CES 2015 sa predstavujú prémiové produkty značiek Huawei aj Honor. Patria medzi ne modely P7 (v prevedení Sapphire, Arsenal a bežná edícia), Huawei Mate 7 (prémiová i bežná edícia) a tiež Huawei Honor 6 a Honor 6 Plus.

Huawei CES 2015 03

V nadväznosti na úspech modelu Huawei P6 dosiahli dodávky smartfónov Huawei P7 počet 4 milióny kusov a to iba po 6 mesiacoch od svojho uvedenia na trh na samostatnom predstavení tohto modelu v Paríži v máji 2014.

Huawei CES 2015 04

Po minuloročnom uvedení sa s veľmi dobrou odozvou zákazníkov stretol aj model Huawei Mate 7. Model G7, uvedený tiež na veľtrhu IFA, sa tiež veľmi dobre predáva na trhu smarfónov vyššej triedy a počas dvoch mesiacov od uvedenia na trh sa ho predalo viac než milión kusov.

Huawei CES 2015 06

V rámci integrovaného riešenia Huawei Hilink predstavili taktiež vystavené modely tabletov MediaPad T1 a X1, šikovný náramok TalkBand B1, zariadenia pre mobilný prístup E5 Pro, prístupové zariadenia pre domácnosti PT500 a WS331C, OTT Huawei M330 a modul do vozidiel ME909Tu-565.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Huawei Honor 3C poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Honor 6 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend G7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend P7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend Mate M7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Huawei Talkband B1 L poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Huawei Talkband B1 S poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno