Domov Novinky Huawei uvádza špeciálnu edíciu Ascend P7 Arsenal

Huawei uvádza špeciálnu edíciu Ascend P7 Arsenal

Zdielať

Huawei Ascend P7 Arsenal Edition 01Huawei predstavil netrpezlivo očakávaný smartfón Ascend P7 Arsenal Edition. Má čierny metalický kovový povrch s odolným sklom Corning Gorilla Glass 3. Medzi prvky tejto špeciálnej edície patrí charakteristický znak klubu Arsenal vkusne umiestnený na zadnej strane pod odolným sklom.

Ako pridanú hodnotu pre fanúšikov Arsenalu, spoločnosť vytvorila celý rad motívov a tém pre každú náladu vrátane špeciálnej ponuky v menu telefónu. Okrem ponúka taktiež desiatky ikonických tapiet Arsenal, vrátane fotografií zo slávneho pôvodného štadióna Highburyči fotografie z osláv víťazstva v anglickom pohári. Medzi doplnky patria napríklad aj funkčné hodiny, ktoré svojou podobou vychádzajúce zo slávnej tribúny Clock End.

Ďalej prináša edícia ešte dodatočné potešenie pre fanúšikov anglického klubu vrátane niekoľkých najlepších futbalových hier vo svete, napríklad FIFA 14. Aby priaznivci Arsenalu mali vždy k dispozícii to najnovšie, Huawei ponúka novú aplikáciu Yakatak, ktorá umožňuje okamžitú aktualizáciu hier a taktiež priamy odkaz na priateľov na sociálnych sieťach, s ktorými môžete diskutovať o Arsenale či iných kluboch zo 400 futbalových líg.

Huawei Ascend P7 Arsenal Edition 02

Limitovaná edícia má pamäť s kapacitou 64 GB, čo postačuje na uchovanie napríklad 20 000 selfies zachytených 8-megapixelovým predným fotoaparátom. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 megapixelov umožňuje fanúšikom na štadióne Emirates natáčať videá hrdinov na trávniku a každú fotografiu a video upraviť pridaním vodoznakov alebo zvukových funkcií.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend P7 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno