Domov Novinky Huawei uvádza na slovenský trh Ascend P6

Huawei uvádza na slovenský trh Ascend P6

Zdielať

Huawei_Ascend_P6_01Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií a koncových zariadení, zahajuje na Slovensku predaj nového telefónu Huawei Ascend P6, ktorý charakterizuje predovšetkým elegantné kovové telo tenké len 6.18 mm. Smartfón disponuje štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1.5 GHz.

Vďaka 4,7 palcovému HD displeju s technológiou In-Cell s vysokým rozlíšením, špičkovému prednému fotoaparátu 5 MPx a intuitívnemu softvéru je Huawei Ascend P6 stelesnením vybrúsenej elegancie a vysokej technickej úrovne. Nádherný dizajn, technologickú výbavu a najlepší pomer cena / výkon ocenila  aj renomovaná európska novinárska asociácia EISA (The European Imaging and Sound Association*), ktorá Huawei Ascend P6 udelila titul „Európsky spotrebiteľský smartfón 2013-2014“.

Huawei Ascend P6 váži približne 120 g a je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do toho najmenšieho vrecka alebo tašky, ale zároveň je navrhnutý tak, aby zaujal unikátnym dizajnom. Má 1,5 GHz štvorjadrový procesor, operačný systém Android 4.2.2, 2000 mAh batériu, 4,7 palcový HD In-Cell LCD displej s technológiou ‘MagicTouch’, ktorá zaručuje vyššiu citlivosť displeja aj pri ovládaní v rukaviciach.

Huawei_Ascend_P6_02

Ako vlajková loď radu Huawei Ascend P sa vyznačuje špičkovým dizajnom, ktorý uspokojí aj najnáročnejších fanúšikov módy a dizajnu. Povrch telefónu z brúseného kovu a prirodzene zaoblenou spodnou časťou je elegantný a zároveň intuitívny.

Huawei Ascend P6 sa dokonale hodí pre všetkých, ktorí sa radi fotia. Má totiž špičkový predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx a funkcie pre automatické retušovanie tváre. Hlavný fotoaparát 8 MPx s clonou F2.0 a 4 cm macro view umožňuje taktiež nahrávanie a prehrávanie videa vo Full HD rozlišení 1080p. Vďaka vlastnému softvéru IMAGESmart premení Huawei Ascend P6 aj úplného začiatočníka na profesionálneho fotografa. K dispozícii sú funkcie vylepšenia kontrastu a farby, automatické rozpoznanie scény, zaostrovanie na pohybujúci sa predmet a okamžité retušovanie tváre.

Huawei_Ascend_P6_03

Huawei Ascend P6 má vďaka užívateľskému rozhraniu Emotion ešte intuitívnejšie ovládanie a jednoduchšie individuálne nastavenie. Na užívateľskom rozhraní je aktualizovaná funkcia Uni-Home vrátane zvýšeného zabezpečenia, ďalej funkcia Huawei Me Widget, MagicTouch, a SmartReading. Nová verzia Emotion UI obsahuje aj fotografické funkcie panoramatických fotiek a funkciu rozpoznávania tváre.

Unikátne úsporné technológie Huawei Automated Discontinuous Reception (ADRX) a Quick Power Control (QPC), ktoré zabezpečujú efektívne využívanie batérie a rýchlejšie zdieľanie súborov, zvyšujú výdrž o viac než 30% v porovnaní s podobne veľkými batériami pre smartfóny v tejto kategórii. S funkciou AirSharing je možné telefón pripojiť k celému radu zariadení, a tým zvýšiť produktivitu počas práce či zábavy. Táto funkcia umožňuje napríklad jednoducho zdieľať dokumenty alebo výrazne skvalitní hranie hier bez oneskorenia.

Huawei Ascend P6 je už dostupný na slovenskom trhu a v blízkej dobe bude zaradený do ponuky všetkých mobilných operátorov. Odporúčaná predajná cena pre tento produkt je 389 EUR s DPH a bude dostupný v čiernom a bielom farebnom variante s puzdrom v príslušnej farbe.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Huawei Ascend P6 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno