Domov Novinky Huawei: prémiový sponzor a partnerom AC Miláno

Huawei: prémiový sponzor a partnerom AC Miláno

Zdielať

MILAN 2013-14 CONFERENZA STAMPA CONTRATTO HUAWEI 30-10-2013Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a koncových zariadenía futbalový klub AC Miláno oznámili uzavretie sponzorskej zmluvy. Stalo sa tak na tlačovej konferencii uskutočnenej v „Sala dei Trofei“ v ústredí klubu v Miláne.

Podpisu zmluvy sa zúčastnil George Zhao, generálny riaditeľ Huawei Italy; Daniele De Grandis, výkonný riaditeľ Huawei Device Italy; Adriano Galliani, podpredseda a výkonný riaditeľ klubu AC Miláno a Franco Baresi a Daniele Massaro, bývalí hráči a oficiálni ambasádori AC Miláno.

Cieľom tejto sponzorskej zmluvy medzi tretím najväčším predajcom smartfónov na svete a najúspešnejším futbalovým klubom sveta je vytvoriť synergiu medzi oboma značkami. To zahŕňa využitie loga a podobizne hráčov AC Miláno pre komunikáciu a propagáciu značky Huawei v Taliansku i v zahraničí. Podpísaním zmluvy sa spoločnosť Huawei stala oficiálnym partnerom tímu AC Miláno a ako výraz uznania vynikajúcej technickej úrovne ich výrobkov  aj dodávateľom komunikačných riešení pre tento futbalový klub.

MILAN 2013-14 CONFERENZA STAMPA CONTRATTO HUAWEI 30-10-2013

Pre AC Miláno je veľkou poctou, že si ho pre realizáciu svojich rozvojových a marketingových stratégií vybral tak významný globálny hráč akým je spoločnosť Huawei,“ uviedol Adriano Galliani, podpredseda a výkonný riaditeľ klubu AC Miláno. „Podpísali sme trojročnú zmluvu, ktorá nám umožní spoločne plánovať a rozvíjať celý rad obchodných a spotrebiteľských aktivít. Zmluva so spoločnosťou Huawei nám ponúkne rozsiahlejšie obchodné príležitosti na čínskom trhu. Som si istý, že táto partnerská spolupráca prinesie spokojnosť obom stranám.“

MILAN 2013-14 CONFERENZA STAMPA CONTRATTO HUAWEI 30-10-2013

„Po veľkom úspechu sponzorstva Superpohára v roku 2011 v Pekingu sme veľmi radi, že môžeme byť naďalej partnermi klubu AC Miláno. Je to uznávaný a popredný futbalový klub, ktorý dokonale spĺňa náš cieľ byť vedúcou spoločnosťou na spotrebnom trhu,“ uviedol George Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti Huawei Italy. „Obľuba klubu AC Miláno v Číne nám otvára rozsiahle možnosti pre spoluprácu v blízkej budúcnosti.“ Spoločnosť Huawei začala ako dodávateľ telekomunikačných technológií a vybavení, a postupne sa presunula do sveta spotrebnej elektroniky a širokého radu mobilných a komunikačných zariadení.

MILAN 2013-14 CONFERENZA STAMPA CONTRATTO HUAWEI 30-10-2013

„Táto sponzorská spolupráca je veľkou príležitosťou, ako priblížiť značku a naše výrobky širšiemu spotrebiteľskému publiku, a to nie len na talianskom a európskom trhu, ale taktiež na celosvetovej úrovni,“ povedal Daniele De Grandis, výkonný riaditeľ spoločnosti Huawei Device Italy. „Sme hrdí na spojenie našej značky s AC Milánom, tímom s vynikajúcimi výsledkami, ktorý reprezentuje naše hi-tech a vysoko funkčné výrobky, ako napríklad náš najnovší smartfón Huawei Ascend P6.“

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno