Domov Novinky Huawei predstavil nové zariadenia podporujúce LTE

Huawei predstavil nové zariadenia podporujúce LTE

Zdielať

Huawei_CESHuawei predstavil na veľtrhu CES 2014 nové zariadenia podporujúce LTE. Huawei mimo iného na veľtrhu predstavila svoju novú vlajkovú loď, smartfón Huawei Ascend Mate2 4G, názorne demonštrovala telematické riešenie ME909T a ukázala zariadenie LTE Cat4.

Huawei na CES 2014 predstavuje smartfón 4G LTE, telematické riešenia a mobilné širokopásmové zariadenia:

  • Huawei Ascend Mate2 4G je nový výkonný telefón, ktorý podporuje LTE. Písali sme o ňom v tomto článku.
  • Huawei ME909T je kompexný automobilový modul novej generácie, ktorý užívateľom osobných automobilov ponúka počas jazdy také služby, ako je prístup ku globálnym navigačným systémom (GNSS), núdzovým volaniam (eCall), dopravným inštrukciám a informáciám o počasí. Ponúka konektivitu 4G LTE Cat3, rýchlosť pripojenia až 100Mbps pre rýchle surfovanie na internete počas jazdy. Modul je spoľahlivý a odolný, bol navrhnutý a vyrábaný v súlade so štandardom Q100 vydaným Radou pre elektroniku v automobilovom priemysle.
  • Huwei taktiež predstavila svetovo prvý bezdrôtový modem 3G s veľkosťou SD karty HUAWEI E2130/E2131, ktorý umožňuje sťahovanie až rýchlosťou 21 Mbps a nahrávanie rýchlosťou 5,76 Mbps. Tento ultra ľahký a kompaktný modem je ideálny pre tablety, notebooky, kamery a fotoaparáty pre ktoré zaisťuje okamžitú konektivitu a možnosť permanentného zdieľania.

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno