Domov Novinky Huawei predstavil Ascend G6 a náramok TalkBand B1

Huawei predstavil Ascend G6 a náramok TalkBand B1

Zdielať

Huawei_Ascend G6_4G_LTESpoločnosť Huawei predstavila na veľtrhu MWC 2014 smartfón Huawei Ascend G6 4G. S 4,5 palcovým displejom, 5 MPx predným fotoaparátom a používateľským rozhraním Emotion 2.0 je Huawei Ascend G6 4G ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí chcú svoje zážitky lepšie zdieľať.

Huawei Ascend G6 4G oživuje pestré farby svojím krištáľovo jasným 4,5 palcovým qHD 960×540 LCD displejom a 245 PPI. S hrúbkou 7,85 mm a hmotnosťou 115 g stavia Ascend G6 4G na štýlovom dizajne obľúbeného smartfónu Ascend P6 v tvare „dvojitého C“ a predáva sa v rade farebných prevedení, vrátane čiernej so svetlo kovovou šedou alebo ružovo zlatou, alebo v bielej s ružovou či šampanskej zlatej. Huawei Ascend G6 sa rovnako dodáva v 7,55 mm tenkej 3G verzii, a to v čiernej, bielej, ružovej, zlatej alebo modrej farbe.

Srdcom smartfónu je výkonný štvorjadrový procesor taktovaný na 1,2 GHz a robustná 2000 mAh lithium-polymerová batéria, ktorá umožňuje až 30 percentnú úsporu energie. Huawei Ascend G6 4G disponuje pripojením 4G LTE, vďaka čomu je pripojený na sieť rýchlejšie a spoľahlivejšie ako predtým. Pri rýchlosti až 150 Mb/s stiahnete film za niekoľko minút alebo odošlete pracovný súbor za pár sekúnd.

Huawei Ascend G6 4G_LTE-3

Inteligentný fotoalbum, internet, upozornenia a riadenie práv poskytujú úplnú kontrolu nad zdieľanými informáciami. Funkcia „one key scan“ navyše udržuje špičkový výkon prostredníctvom možností ako „sledovanie rýchlosti telefónu“, „úspora energie“, „čistenie pamäti“ a „filter spamu“. Ascend G6 4G taktiež podporuje technológiu NFC pre mobilné platby. Huawei Ascend G6 je vybavený najnovšou verziou intuitívneho a ľahko ovládateľného užívateľského rozhrania Emotion UI 2.0, ktoré smartfón sprístupnia skutočne každému.

HUAWEI Ascend G6_3G_Group1_Product photo_EN_JPG_20140211_

Zadný 8 MPx fotoaparát so svetelnosťou AF BSI f/2.0 ďalej ponúka nekonečné možnosti skúmania okolia viacnásobnou expozíciou, horizontálnym fotením a panoramatickými funkciami, a to vďaka šošovke s piatimi plastovými prvkami (5P). Prostredníctvom funkcie hlasom aktivovanej hands-free „selfie“ môžete ukázať svoju najlepšiu pózu. Natáčanie alebo fotenie je teraz s telefónom Ascend G6 veľmi ľahké vďaka zabudovanému snímaču Sony IMX134, modrému sklenenému infračervenému filtru a integrovanému blesku, ktoré zaisťujú ostré a jasné snímky.

Huawei TalkBand B1

Vďaka bezdrôtovému slúchadlu s rozhraním Bluetooth 4.1 umožňuje Huawei TalkBand až sedem hodín nepretržitého hovoru kdekoľvek a kedykoľvek. TalkBand má 1,4 palcový pružný OLED displej s ukazovateľom času a údajov o volajúcom. Náramok podporuje bezdrôtové volanie na zariadeniach kompatibilných s operačnými systémami Android 2.3+ a iOS 5.0+. Synchronizuje sa rýchlo a ľahko cez NFC. Pre väčšiu bezpečnosť TalkBand B1 vibruje, pokiaľ je vzdialený viac ako 10 metrov od synchronizovaného smartfónu.

Huawei TalkBand B1

Huawei TalkBand B1 bezdrôtovo sleduje čas pohybovej aktivity a dosiahnuté pokroky, vrátane počtu vykonaných krokov a spálených kalórií. Z každého okamžiku dňa tak získate čo najviac. Inteligentne zaznamenáva dĺžku a kvalitu spánku, inteligentná funkcia alarmu skvalitňuje odpočinok.

Hmotnosť a rozmery TalkBand B1 sú 26 gramov a je iba 14,6 mm široký. Má elegantný ohybný zakrivený tvar, ktorý dokonale obopne zápästie. Náramok je vyrobený z hypoalergénnych materiálov, ktoré sú odolné proti potu a UV žiareniu. Vďaka tomu nepodlieha starnutiu a nestráca farbu. Jeho batéria má kapacitu 90 mAh a vydrž spoločnosť uvádza šesť dní bez nabíjania, viac ako dva týždne v pohotovostnom režime s vypnutým rozhraním Bluetooth a prostredníctvom USB konektoru sa nabíja necelé dve hodiny.

V Číne sa bude predávať od marca 2014, v Japonsku, na Blízkom východe, v Rusku a západnej Európe od druhého štvrťroku 2014 za odporúčanú predajnú cenu 99 euro. Huawei Ascend G6 bude na slovenskom trhu dostupný od mája 2014 za odporúčanú cenu 249 Euro.

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Zdielať
Predchádzajúci článokPočet zákazníkov O2 medziročne narástol o 185-tisíc
Nasledujúci článokSýrske rodiny odlúčené kvôli vojne spoja technológie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno