Domov Novinky Huawei predal za prvý mesiac milión kusov Ascend P7

Huawei predal za prvý mesiac milión kusov Ascend P7

Zdielať

Huawei Ascend P7 01Spoločnosť Huawei oznámila, že ku 13. júnu 2014 predala celosvetovo už jeden milión kusov smartfónu Ascend P7. Predaj top modelu bol zahájený začiatkom mája a jeden milión predaných kusov teda bola dosiahnutých za zhruba jeden mesiac. Smartfón je vyrobeným kombináciou kovu a tvrdeného skla Corning Gorilla Glass 3 je iba 6,5 mm tenký a je tak najštíhlejším LTE smartfónom na trhu.

Ponúka 5 palcový displej s Full HD rozlíšením a jemnosťou 445 PPI, Android 4.4 KitKat, vysokorýchlostné pripojenie LTE, výkonný predný fotoaparát s rekordným rozlíšením 8 MPx a funkciou panoramatických selfie, 13 MPx zadný fotoaparát, 16 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet, 2 GB pamäti RAM a najnovšie používateľské rozhranie Emotion UI 2.3.

Huawei Ascend P7 02

Huawei očakáva, že za 12 mesiacov predá celosvetovo 10 miliónov kusov modelu. Populárneho modelu Ascend P6, predchodcu nového modelu P7, sa od júna 2013 predalo celosvetovo 4 milióny kusov. Huawei Ascend P7 je na Slovensku dostupný od júna 2014 vo voľnej distribúcii v čiernom a bielom prevedení a taktiež u vybraných operátorov v čiernom prevedení za odporúčanú cenu 349 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend P7 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno