Domov Novinky Huawei Mulan sa ukázal na fotografiách

Huawei Mulan sa ukázal na fotografiách

Zdielať

Huawei Mulan-4Blížiaci sa smartfón spoločnosti Huawei, ktorý sa široko-ďaleko pozná iba pod svojim kódovým menom Mulan sa tentoraz ukázal na fotografiách v celej svojej kráse. Objavili sa aj niektoré parametre smartfónu, ktoré boli zverejnené na Twitteri.

Športový kovový rám, Huawei Mulan bude mať aj svoj ​​vlastný snímač odtlačkov prstov, ktorý je vidieť na zadnej strane pod kamerou. Jeho poloha je pripomína skener na zariadení HTC One Max. Mulan by mal byť poháňaný procesorom spoločnosti Huawei Kirin 920, ten bude predstavovať procesor so štyrmi jadrami Cortex-A15 a štyrmi jadrami Cortex-A7 v dizajne big.LITTLE. Vysoko výkonné jadrá Cortex-A15 môže byť taktovaný až na 2 GHz, zatiaľ čo jadro Cortex-A7 je šetrnejší k batérii a môže byť taktovaný až na 1,6 GHz.

Huawei MulanHuawei Mulan-2

Huawei Mulan príde s 5 palcovým 1080p dotykovým displejom, 3 GB RAM, 13 MPx zadnou kamerou a predným 5 MPx fotoaparátom a to je úplný obraz o tom, čo môžme očakávať od tohto smartfónu. Huawei Mulan bude zrejme oficiálne predstavený 24. júna. Tu je nejaký zmätok aj keď o tom ako sa bude smartfón volať. Niektoré zdroje hovoria, že ide o Honor 6.

Huawei Mulan-3

V tomto prípade je otázne akú cenu stanoví Huawei a ten bol údajne vytvorený s cieľom bojovať so smartfónmi spoločnosti Xiaomi. Na druhú stranu, vzhľadom k špecifikáciám Mulan je možné, že to môže ísť o veľmi očakávaného nástupcu Ascend D2 z minulého roka a vlajková loď ešte len príde.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS AiO ET2321INTH
Nasledujúci článokCanon predstavuje nový objektív
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno