Domov Novinky Huawei Mulan: Ďalší high-end smartfón na AnTuTu

Huawei Mulan: Ďalší high-end smartfón na AnTuTu

Zdielať

huawei-logoSpoločnosť Huawei pripravuje ďalší smartfón a niektoré z jeho špecifikácií sa zobrazili potom, čo sa objavil na benchmark stránke AnTuTu. Názov smartfónu bol uvedený ako Huawei H60-L02, ktorý má kódové meno Mulan. Smartfón je samozrejme silný a zaznamenal impozantné skóre 36.182 podľa referenčnej stránky.

A informácie taktiež ukázali, že smartfón bude zrejme zaradený do vyššej triedy. Podľa AnTuTu stránky je Huawei Mulan napájaný osemjadrovým Kirin procesorom taktovaným na 1,3 GHz, s grafikou ARM Mali-T624 a ponúka 3 GB RAM. Displej bude mať 4,9 palcov a ponúkne rozlíšenie 1920×1080 pixelov. Vnútorná pamäť má 16 GB a operačným systémom je Android 4.4.2. Bohužiaľ, výrobca zablokoval vypustenie špecifikácie súvisiace s fotoaparátom. Predpokladá sa, že Mulan bude mať hliníkové puzdro.

Huaweis Mulan specs

Procesor Kirin v Huawei H60-L02 má označenie hi3630 a ide tak zrejme o procesor vyrobený spoločnosťou Huawei. Procesor, ktorý je použitý v tomto smartfóne bol umiestnený na štvrtom mieste medzi mobilnými procesormi.

Huaweis Mulan specs2Huaweis Mulan specs3

Na vrchole je Tegra K1 zo skóre 41 736, nasledovaný 37 780 produkovaného Snapdragon 805. Tretie miesto patrí Snapdragon 801 zo skóre 36.469 bodov. Zatiaľ nie je známe kedy bude tento smartfón predstavený, ale prišli informácie, že spoločnosť Huawei v septembri predstaví smartfón s displejom, ktorý bude mať Quad HD rozlíšenie 2560×1440 pixelov.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokCreative uvádza novú sériu Sound Blaster E
Nasledujúci článokObjavili sa promo fotografie HTC One M8 Ace
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno