Domov Novinky Huawei má prvý mobilný LTE Cat6 Wi-Fi hotspot

Huawei má prvý mobilný LTE Cat6 Wi-Fi hotspot

Zdielať

Huawei-E5786-Mifi-WifiSpoločnosť Huawei predstavila prvý mobilný LTE Cat6 wifi hotspot na svete – Huawei E5786, ktorý umožňuje sťahovanie až rýchlosťou 300 Mbps, predznamenáva začiatok novej éry na poli dátového pripojenia LTE.

Huawei E5786 ponúka veľmi rýchle pripojenie s rýchlosťou 300 Mb/s, ktorá patrí k najvyšším v odvetví. Dokonase sa hodí napr. na sťahovanie filmov v HD kvalite za 30 sekúnd alebo nahratie videa na YouTube za necelých päť či šesť sekúnd. Ide prvé mobilné Wi-Fi zariadenie, ktoré podporuje Wi-Fi 802.11ac 2×2 MIMO a jeho 2.4G/5G dvojpásmovú a duálnu anténu a ponúka jednu z najlepších možností konfigurácie na svete. Spoločne s prenosovou agregáciou a využitím vysokých frekvencií, ktoré rozširujú kapacitu pásma, poskytuje vynikajúcu stabilitu spojenia.

HUAWEI E5786_Black_Horizontal_Front_Product photo_EN_JPG_20140214_

Huawei E5786 poskytuje pripojenie až pre 10 zariadení s Wi-Fi a obsahuje výkonnú 3000 mAh batériu, ktorá ponúka 10 hodín prevádzky v režime LTE alebo 500 hodín v pohotovostnom režime. Zariadenie disponuje jedinečnou technológiou pre úsporu energie, ktorá zvyšuje výkon o viac ako 30 percent v porovnaní s inými výrobkami v rovnakej triede. Umožňuje taktiež spätné dobíjanie smartfónov a udržiava vaše zariadenie dlhšie v prevádzke. Hotspot dizajnovo vychádza z tvaru oblúku dúhy. Je veľmi tenký, hrúbka je iba 15,9 mm, je kompaktný a dokonale vyvážený s hmotnosťou iba 145 gramov. Má intuitívny dizajn a ovládanie s funkciou „press and play“. Na interaktívnom používateľskom rozhraní možno kedykoľvek prečítať SMS správy, sledovať dátovú prevádzku a stav batérie, a taktiež nastaviť automatické odpojovanie a úsporný režim.

HUAWEI E5786_Black_Horizontal_Back_Product photo_EN_JPG_20140214_

Tieto funkcie možno ovládať i diaľkovo pomocou smartfónu a aplikácie „Huawei Mobile Wi-Fi“. Huawei E5786 má elegantný, transparentný a znakový displej s dvojito lisovanou plastovou ochrannou lištou pre zvýšenie odolnosti. Zariadenie podporuje rozhranie Micro USB 3.0, ktoré umožňuje superrýchly prenos dát. Nabitie trvá iba tri hodiny a zariadenie sa spustí v priebehu pár sekúnd. Huawei E5786 bude k dispozícii v čiernom prevedení a bude dostupný na vybraných európskych trhoch, v Austrálii, na Strednom východe a v Rusku od mája 2014.

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Zdielať
Predchádzajúci článokSmartfóny Lenovo zo série S spájajú štýl a výkon
Nasledujúci článokASUS prezentuje kompletné portfólio mobilných zariadení
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno