Domov Novinky Huawei Ascend P7 sa ukázal v celej kráse

Huawei Ascend P7 sa ukázal v celej kráse

Zdielať

Huawei_LogoÚniky smartfónu Huawei Ascend P7 sme už na našom webe priniesli počas februára a neskôr sa ukázali aj ďalšie uniknuté zábery. Huawei už zasielala pozvánky na akciu počas ktorej bude predstavený Ascend P7. Dnes sa Ascend P7 objavil na ešte viac obrázkoch, ktoré zobrazujú jeho tenký rámik a vyzerá veľmi podobne ako predchádzajúce Ascend P6.

Hovorí sa o 5 palcovom displeji s rozlíšením 1080p, štvorjadrovým procesorom HiSilicon 910 taktovaným na 1,6 GHz, 2 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou, ktorú bude možné rozšíriť pomocou microSD karty. K dispozícii je 13 MPx zadný a predný 8 MPx fotoaparát. Zrejme bude k dispozícii aj pripojenie LTE.

Huawei-Ascend-P7Huawei-Ascend-P7-2Huawei-Ascend-P7-3
Ascend P7 pravdepodobne pobeží na operačnom systéme Android Kitkat s Huawei najnovšou nadstavbou Emotion 2,0 UI. Viac sa dozvieme na oficiálnom predstavení, ktorý je naplánovaný na 7. mája.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokNová tlačiareň od firmy Zuta Labs
Nasledujúci článokPorovnanie OnePlus One a Sony Xperia Z2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno