Domov Novinky Huawei Ascend P7 na ďalších fotografiach

Huawei Ascend P7 na ďalších fotografiach

Zdielať

Huawei-Ascend-P7-leaks-2Aj keď Huawei Ascend P7 bude predstavený až 7. mája, už sa objavilo zopár fotografií smartfónu, vrátane niekoľkých snímok sériovo urobených leakerom z evleaks. Zaujímavé je, že čínsky výrobca minulý týždeň oficiálne predstavil menšiu verziu tohto smartfónu s názvom Huawei Ascend P7 mini, ako plnohodnotný variant.

Huawei Ascend P7 je model zaradený do vyššej kategórie s 5 palcovým displejom a rozlíšením 1920×1080 pixelov. Slúchadlo je vlastnej výroby, tak ako aj štvorjadrový Huawei procesor taktovaný na 1,8 GHz  spolu s 2 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte.

Zadná kamera ponúka 13 MPx a predná 5 MPx, ktorú bude možné využiť aj pri video hovoroch. Kapacita batérie, ktorá zabezpečuje jeho chod je 2460 mAh. Operačným systémom je Android 4.4.2 s nadstavbou Emotion 2.3.

Huawei-Ascend-P7-leaksHuawei-Ascend-P7-leaks-5
Tak čo poviete na tieto nové fotografie? Páčia sa vám? Uvažujete nad zakúpením tohoto smartfónu?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC Desire 816 je k dispozícii v Európe za 295 Eur
Nasledujúci článokLG G3: Nová fotografia a špecifikácie vlajkovej lode
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno