Domov Novinky HTC zrejme pracuje na prémiovom smartfóne

HTC zrejme pracuje na prémiovom smartfóne

Zdielať

HTC-One-M8-PrimeHTC je zdá sa v úzkych, pokiaľ ide o zisky. Je to zrejme tým, že chce znížiť náklady – vyrábaním smartfónov strednej a nižšej triedy. HTC údajne plánuje vydať smartfón s Quad HD displejom. Nie je prekvapením, že smartfón sa pravdepodobne bude volať HTC One M8 Prime.

Špekulácie sa začali po uniknutí kódového označenia “M8_Prime”. Informácie tvrdia, že môžme očakávať smartfón, ktorý bude “nabitý” špecifikáciami a oznámenie sa bude konať v septembri, čo by mohol byť v priamej konkurencii s prípadným iPhone 6. Predpokladané špecifikácie hovoria o 5,5 palcovom Quad HD displeji, čo nie je ťažké uveriť vzhľadom k tomu, že LG už oznámila taký displej a dokonca povedali, že bude použitý v G3. Štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktovaný na 2,3 GHz je tiež veľmi pravdepodobný.

Port USB 3.0 je taktiež dôveryhodný pretože už máme smartfóny – napríklad na vlajkových lodiach Samsung. HTC One M8 Prime zrejme ponúkne 3 GB RAM. Informácie ďalej tvrdia, že HTC bude používať 18 MPx fotoaparát pre vnímanie hĺbky a snímač a 5 MPx fotoaparát s technológiou UltraPixel. Naznačené bolo, že by mohol prísť znova Duo fotoaparát, ktorý umožní rozostrenie objektívu, ktorý má One M8. Vzhľadom k tomu, že súčasný UltraPixel je 4 MPx a 5 MPx nie je významný skok v riešení, na rozdiel od toho je 18 MPx poriadny skok. Či sú tieto informácie pravdivé je ale otázne, nakoľko ešte nebolo nič oficiálne potvrdené. Jediné čo môžme je čakať na ďalšie úniky o prípadnom HTC One M8 Prime.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ADATA DashDrive Elite SE720 External SSD
Nasledujúci článokChanghong na veľtrhu Canton Fair vykročil do éry 5K
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno