Domov Novinky HTC Sense 5.5 sa objavila na screenshotoch

HTC Sense 5.5 sa objavila na screenshotoch

Zdielať

htc-logo-quietly-brilliantHTC predstavilo Sense 5.0 pred siedmimi mesiacmi a teraz sa ukazujú informácie, že sa pripravuje nová verzia. Dnes vám prinášame Screenshoty z tejto pripravovanej verzie Sense 5.5

Služba BlinkFeed uzrela svetlo sveta spolu s HTC Sense 5.0, lenže ten kto má smartfón tak nám dá za pravdu, že nikdy nedostali možnosť jej vypnutia. To sa však ma zmeniť v prichádzajúcej verzii Sense 5.5, avšak to nieje jediná novinka. Sense 5.5 mala priniesť v tejto službe aj nové témy a dokonca aj možnosť si do nej pridať vlastné témy.

HTC Sense 5.5 pridá do smartfónov panel s rýchlymi nastaveniami, ktoré si môže každý nastaviť podľa vlastných predstáv a potrieb. Z tých menších zmien ešte možno spomenúť to, že Sense 5.5 príde s vylepšenými funkciami klávesnice a doplní novými emotikonami. Fotoaparát by mal disponovať funkciami, ako sú dvojité snímanie (“dual capture”) a panorama+. Aktualizácia príde aj s malými úpravami pre budík, úložisko a stávajúci panel aplikácií.

Dátum vydania ešte nie je známy, ale môžme ju očakávať v blízkej dobe.

htc-sense-5-5-1htc-sense-5-5-blinkfeed
htc-sense-5-5-camerahtc-sense-5-5-qs

Zdroj: Android-revolution-hd.blogspot.co.uk

Zdielať
Predchádzajúci článokFilmové štúdio 20th Century Fox bude využívať HP Cloud
Nasledujúci článokNadácia Orange umožní darovať krajšie Vianoce
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno