Domov Novinky HTC pripravuje plastovú verziu One M8 a fotografie One M8 Prime

HTC pripravuje plastovú verziu One M8 a fotografie One M8 Prime

Zdielať

HTC One M8 Ace-1Spoločnosť HTC pripravuje plastovú verziu vlajkovej lode M8 Ace. Včera vo večerných hodinách sa na internete zobrazila fotografia, ktorá ukazuje zadný panel smartfónu. Vďaka čínskému serveru ifanr, môžeme vidieť to, čo informácie naznačujú.

Vyrobený bude výhradne z polykarbonátu s cieľom znížiť výrobné náklady a lepšie súťažiť so smartfónom Samsung Galaxy S5, ktorému zdanlivo chýba nastavenie dual-kamery prémiového brata. Usporiadanie je však celkom podobné, ale namiesto One M8 s 4 MPx fotoaparátom a k dispozícii je LED blesk. HTC zrejme pridá snímač UltraPixel alebo pravidelný 8 MPx či 13 MPx fotoaparát.

Medzitým HTC na Twitteri zverejnila status, že prinesie “krajšie krivky už čoskoro.” S odkazom na citát anglického spisovateľa Edwarda Bulwer-Lyttona, spoločnosť podpichuje smartfónom, ktorý by predstavoval krivky vo svojom dizajne. Ďalšie informácie o smartfóne HTC M8 Ace sú vzácne, ale niektoré informácie hovoria, že bude mať 5 palcový displej s rozlíšením 1080p a štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2.5 GHz. A čo je najdôležitejšie, uvádzacia cena smartfónu zrejme bude okolo 480 dolárov. To znamená, že M8 Ace bude pomerne lacnejší ako Samsung Galaxy S5.

HTC One M8 Prime

Informácie o HTC One M8 Prime sme priniesli ešte počas včerajšieho dňa, no do večera sa objavili aj obrázky údajného M8 Prime. Podľa informácii skupiny Evleaks, ktorý na svojom Twitteri  publikoval aj 360 stupňovú rotáciu tohto pripravovaného smartfónu. Vďaka skupine Evleaks, obrázok HTC M8 Prime prináša aj pohľad na duo fotoaparát a ten ukazuje, že fotoaparát je mierne zdvihnutý od zvyšku zariadenia. Zdvihnutie sa zdá trochu nápadné, najmä preto, že je zvýraznené svetlo, takmer neonovo-oranžový kruh, a zdá sa ako zvláštna voľba dizajnu.

HTC One M8 Prime fotoaparat-1

To nemôže byť čisto estetické rozhodnutie HTC, a pravdepodobne to znamená, že snímač fotoaparátu na HTC M8 Prime je väčšia jednotka ako 4 MPx, ktorý ponúka aktuálny One M8 duo kamera. Opäť platí, že v tomto bode, je to všetko len špekulácia, ale zdá sa pravdepodobné, že HTC by sa mohol zlepšiť fotoaparát na M8 Prime, keďže ako spotrebitelia tak aj recenzenti kritizovali duo jednotku.

Zdroj: GSMarena, GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno