Domov Novinky HTC predstavuje smartfón Desire Eye

HTC predstavuje smartfón Desire Eye

Zdielať

HTC Desire Eye 01Pre milovníkov tvorby vizuálneho obsahu predstavuje spoločnosť HTC novinku Desire Eye. Nový smartfón prichádza s dvojicou 13 MPx fotoaparátov, duálnym LED bleskom na prednej i zadnej strane, softvérovou sadou HTC Eye Experience a komunitnou funkciou editačnej aplikácie Zoe. Ponúkne bezkonkurenčný predný fotoaparát spolupracujúci so softvérom.

Rovnako ako predný fotoaparát, aj ten zadný sa môže pochváliť 13 megapixelmi a nechýba mu funkcia ako priblíženie či orez. Plne vyhovie všetkým, ktorí radi fotia a natáčajú seba i svoje okolie. BSI senzory zaisťujú dokonale ostré snímky aj v nedokonalých svetelných podmienkach a vďaka dvojitému blesku u oboch fotoaparátov už nie je potrebné obávať sa ani tmy. Pre fotenie je k dispozícii tiež dedikované dvojfázové tlačidlo spúšte, ktoré umožňuje pohodlné zaostrenie a vyfoteniu jednou rukou.

Trojica dedikovaných mikrofónov zaručuje kvalitné snímanie hlasu, ktorý bude vždy čistý, a to za akýchkoľvek okolností. HTC Desire Eye tiež poslúži ako perfektný multimediálny partner, vďaka technológii HTC BoomSound a 5,2 palcovému Full HD displeju.

HTC Desire Eye 02

Odvážny dvojfarebný a vodotesný unibody dizajn je nielen slušivý, ale zároveň praktický. S novým softvérom HTC Eye Experience, šikovnou aplikáciou Zoe, procesorom Qualcomm Snapdragon 801 a rýchlym LTE pripojením je úprava a zdieľanie získaných záznamov plynulejšie a jednoduchšie.

HTC Eye Experience sa postupne dostane do nasledujúcich modelov: HTC One (M7), HTC One (M8), HTC One E8, HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One max, HTC Desire 816, HTC Desire 820 a HTC Butterfly 2.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa HTC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno