Domov Novinky HTC pravdepodobne vyrobí Nexus tablet

HTC pravdepodobne vyrobí Nexus tablet

Zdielať

HTC logoTaiwanské médiá začali špekulovať, že HTC vyhral ponuku pre Google Nexus tablet, ktorý príde v 3. štvrťroku. Nexus One bol vyrobený spoločnosťou HTC, a vzhľadom k zvyšujúcim sa informáciám, že Google by mohol ukončiť výrobu Nexus, mohlo by dať šancu spoločnosti HTC.

Nie je žiadnym tajomstvom, že HTC so svojimi tablety (HTC Flyer a HTC Jetstream) veľmi nezaujali. Avšak, v priebehu roka 2013 rôzne správy tvrdili, že HTC pripravuje vrátiť sa do hry medzi tabletami. Taktiež počas minulého roka sa šírili informácie, že HTC údajne chystá tablet s operačným systemom Windows 8 a potom sa nič nestalo.

HTC Flyer

HTC Flayer

To či Google tento rok vyrobí ďalšiu verziu Nexus 7, alebo príde druhá verzia 10 palcového tabletu je ešte otázne, keďže informácie o začiatku predaja hovoria o 3. štvrťroku 2014. Zatiaľ tieto informácie sú len špekulácie a či sa nakoniec naplnia nie je isté. Privítali by ste ak by spoločnosť HTC vyrobila ďalší Nexus tablet?

Zdroj: Gforgames

Zdielať
Predchádzajúci článokObjavila sa fotografia smartfónu Huawei Ascend P7
Nasledujúci článokApple iPhone 6 údajne príde so živicovími šošovkami
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno