Domov Novinky HTC One M9 predstavený, ponúkne výkon aj kvalitné fotografie

HTC One M9 predstavený, ponúkne výkon aj kvalitné fotografie

Zdielať

O najnovšej vlajkovej lodi HTC One M9 sa špekulovalo už niekoľko mesiacov, avšak až včera bol oficiálne predstavený na veľtrhu MWC v Barcelone. Tak ako býva zvykom, napriek veľkej snahe utajiť špecifikácie sa ešte pred uvedením dostali na internet podrobnosti o tomto smartfóne, ktoré sa viac-menej trafili aj do finálnej verzie.

htc one m9 01

Dizajnovo sa ničím zásadným nelíši od predchodcu, čo však nepovažujeme za nevýhodu. Ponúkne celokovové telo s rozmermi 144,6×69,7×9,61 mm a hmotnosť 157 gramov, za ktorú môže práve kovové telo, ktoré pokrýva takmer celý povrch. Displej sa taktiež veľmi nezmenil, osadený je 5“ Full HD displej, nad ktorým nájdeme 4 MPx fotoaparát s technológiou UlltraPixel.

htc one m9 02

Vzadu nájdeme fotoaparát s rozlíšením 20 MPx a snímačom BSI, ktorému bude pomáhať aj LED blesk. Procesor Qualcomm Snapdragon 810 s ôsmimi jadrami a podporou 64 bitových operácií dopĺňa 3 GB RAM. Tento náročný hardvér bude napájať batéria s kapacitou 2800 mAh, čo by mala byť dostatočná hodnota.

Prítomná je tiež štandardná porcia konektivity ako dvojpásmové Wi-Fi či Bluetooth 4.1. Vnútorná pamäť dostane 32 alebo 64 GB priestoru s možnosťou ho rozšíriť o microSD karty. Telefón má byť dostupný v polovici marca za 750 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena HTC One M9 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HTC One M8 Dual poskytuje server Heureka.sk
Zdroj: TechRadar

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno