Domov Novinky HTC One M9+ je odhalený, mieri do Číny

HTC One M9+ je odhalený, mieri do Číny

Zdielať

Dlho sa špekulovalo o predstavení druhej verzie vlajkovej lode HTC One M9. Správy sa nakoniec potvrdili a model M9+ bol oficiálne predstavený verejnosti aj s presnými špecifikáciami. Dizajnovo sa ničím nelíši od celej série One, takže v celokovovom unibody tele ponúkne celkom zaujímavý hardvér. Displej narástol na 5,2“ s rozlíšením 2560×1440 pixelov.

htc one m9+ 01

Základ tvorí procesor MediaTek MT6795T s ôsmimi jadrami, ktoré sú taktované až na 2,2 GHz. Dopĺňa ho 3 GB operačnej pamäte, vnútorná pamäť má 32 GB. Zaujímavý je ale hlavný fotoaparát s rozlíšením 20 MPx a svetelnosťou f/2.2, ktorému bude pomáhať sekundárna šošovka na meranie hĺbky ostrosti.

Pre milovníkov selfie je na prednej strane UltraPixel senzor. Prítomné sú aj stereo reproduktory BoomSound a čítačka odtlačkov prstov integrovaná v domovskom tlačidle. Ako operačný systém je použitý najnovší Android 5.0 Lollipop s nadstavbou HTC Sense 7.

htc one m9+ 02

Batéria poskytne kapacitu 2840 mAh, smartfón bude dostupný v troch farbách: Gunmetal Grey, Amber Gold a Silver Gold za zatiaľ neznáme ceny. Dostupný bude iba v Číne, na ostatné sa zatiaľ jeho uvedenie neplánuje.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena HTC One M9 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HTC One M8 Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno