Domov Novinky HTC One (M8) s Windows Phone predstavený

HTC One (M8) s Windows Phone predstavený

Zdielať

HTC One M8 for WindowsHTC One (M8) s Windows Phone je už predstavený. Dizajn ostáva rovnaký, zmena prišla len pri operačnom systéme. Android 4.4 (KitKat) bol nahradený systémom Windows Phone 8.1. Smartfón je zatiaľ dostupný len v USA a nie je jasné, kedy sa dostane aj do Európy. Parametre ostali rovnaké. Je tu hliníková unibody konštrukcia a dvojica predných stereo reproduktorov BoomSound.

HTC One (M8) for Windows ponúka päť palcový displej s rozlíšením 1920×1080 pixelov. Základom smartfónu je štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz, ktorý je doplnený o 2 GB RAM. Interná pamäť má veľkosť 32 GB a je možné ju ďalej rozšíriť vďaka prítomnosti slotu na micro SD karty až do veľkosti 128 GB.

Okrem toho tu je duálny zadný fotoaparát, ktorý obsahuje 4 MPx snímač Ultrapixel, druhý snímač je určený na meranie vzdialenosti a k rôznym špeciálnym efektom. K dispozícii je aj predný fotoaparát nad displejom, ktorý má rozlíšenie 5 MPx.

K ďalšej výbave patrí LTE, Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, NFC či batéria s kapacitou 2600 mAh. Podobne ako v modeli s Androidom, aj pri tejto verzii je prítomný Blinkfeed. Smartfón je kompatibilný s rovnakým príslušenstvom ako androidový model vrátane netradičného dierkovaného krytu HTC dot View.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMarena.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno