Domov Novinky HTC One M8 Prime príde zrejme v keramickom vzhľade

HTC One M8 Prime príde zrejme v keramickom vzhľade

Zdielať

HTC-One-M8-017HTC prichádza s cieľom uvoľniť vylepšenú verziu svojho One M8 smartfónu. HTC One M8 Prime pravdepodobne príde s keramickým vzhľadom. Aj keď sa to môže zdať ako podivný materiál na výrobu smartfónu. 

Zrejme keramika, ktorá bude použitá pre nadchádzajúci smartfón je lacnejšia ako hliník, ale tiež poskytuje veľkú mieru odolnosti a pritom je jednoduchšia na výrobu.Oficiálne predstavenie HTC One M8 Prime by malo byť niekedy v septembri tohto roku, takže teraz budeme musieť vyčkať do predstavenia, alebo na ďalšie úniky.

Android smartfón bude vyrobený z rovnakého materiálu ako naše hrnčeky na kávu. Ďalšie špecifikácie pre One M8 Prime zahŕňajú 5,5 palcový displej s rozlíšením 2560×1440 pixelov, štvorjadrový procesor, 3 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte.

Vnútornú pamäť bude možné rozšíriť pomocou slotu na microSD karty. Taktiež bude k dispozícii LTE, ktoré je schopné dosiahnuť az 300 Mbit/s. Niektoré informácie hovoria o tom, že One M8 Prime dostane aktualizovaný fotoaparát. HTC si vyslúžila ostrú kritiku na snímač, ktorý je v pôvodnom HTC One a teraz aktuálna M8 dostáva rovnakú kritiku.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Xiaomi Mi2S
Nasledujúci článokV Japonsku sa chystá skúšobná prevádzka 5G siete
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno