Domov Novinky HTC One M8 dostáva druhú aktualizáciu

HTC One M8 dostáva druhú aktualizáciu

Zdielať

HTC logoHTC One M8 sa sotva dostal do predaja a už dostáva svoju druhú aktualizáciu firmware. Zatiaľ čo prvá aktualizácia priniesla zlepšenie rýchlosti režimu Extreme Power Saving, táto prináša zlepšenie celkovej stability.

Čítateľ zahraničného serveru GSMarena oznámil, že v Spojených Arabských Emirátoch dostal aktualizáciu pre HTC One M8. Niekoľko ďalších správ z rôznych európskych miest, ako je Veľká Británia a Nemecko potvrdili taktiež jeho existenciu. Aktualizácia má necelých 70 MB a je k dispozícii cez OTA.

Tu sú oficiálne zmeny ako to uvádza spoločnosť HTC:

Vylepšenie systému:

  • zlepšenie stabilizácie Radia

Vylepšenia aplikácii: 

  • stabilita fotoaparátu
  • stabilita Video Highlight
  • stabilita FM Rádia
  • aktualizácia predpovede barometer

Je skvelé vidieť, že HTC sa dobré stará o svoju vlajkovú loď aj vďaka tejto aktualizácii. Ešte lepšie sa zdá, že aktualizácia prišla pomerne rýchlo, takže by to mala byť za kratký čas k dispozícii po celom svete. Pokiaľ ste majiteľmi HTC One M8 podeľte sa so svojimi postrehmi z tejto aktualizácie.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLG G3 úplné špecifikácie ešte pred oznámením
Nasledujúci článokRad Toshiba Satellite L notebooky pre bohatú zábavu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno