Domov Novinky HTC One Google Play Edition dostáva Android 4.4 KitKat

HTC One Google Play Edition dostáva Android 4.4 KitKat

Zdielať

HTC GPE Android 4.4Android 4.4 KitKat aktualizácie pre Google HTC One Play Edition bol pripravený už pár dní a konečne začína jeho zavádzanie. Aktualizácia má 305 MB a prináša novú ART runtime, ktorý Google nahradí Dalvik.

Aktualizácia by mala byť k dispozícii cez OTA, ale tiež môžete stiahnuť tu: Android 4.3 JWR66Y to Android 4.4 KitKat KRT16S for HTC One Google Play Edition. Užívatelia hlásia značné zvýšenie rýchlosti a zníženie oneskorenia. Mimochodom, HTC práve vydal zdrojové kódy pre akciové a rámcové zložky HTC One Google Play Edition.

Samsung spravil to isté pre svoj Google Galaxy S4 Play Edition, aj keď nie sú žiadne oficiálne oznámenia, že KitKat 4.4 aktualizácia je pripravená. Môžno nepotrvá dlho a bude vypustená aj táto aktualizácia. To je tiež dobrá správa pre modding komunitu, ktorá tvrdo pracuje na porte Android 4.4.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokTajomný smartfón HTC sa objavil v benchmarku AnTuTu
Nasledujúci článokObjavila sa neohlásená červená verzia Sony Xperia Z1
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno