Domov Novinky HTC One dostane brata pre Windows Phone

HTC One dostane brata pre Windows Phone

Zdielať

Nová vlajková Loď HTC so systémom Windows Phone by mala prísť do predaja už 19. – 21. augusta. Taiwanská spoločnosť rozoslala pozvánky na akciu, ktorú koná 19. augusta v New York City. Predpokladá sa, že sa jedná práve o tento model. Medzitým už Verizon stihol leaknuť HTC One WP a potvrdiť skutočne jeho existenciu.

Aktualizácia GDR1 prináša podporu Smart Cover, ktoré HTC tak eminentne podporuje. Zrejme si HTC vydobyl podporu. Predpokladáme kovovú konštrukciu s 5″ Full HD displejom, reproduktormi BoomSound, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801 a 2 GB RAM. Už dlhú dobu sa špekuluje o tom, že HTC chystá Windows Phone variant svojho vlajkového modelu One (M8).

HTC One M8 Windows Phone Edition

Rovnako ako Android verzia, aj táto varianta ponúkne duálny fotoaparát (13 MPx), infračervený port pre ovládanie domácej elektroniky a chýbať nebude ani BlinkFeed (pravdepodobne ako samostatná aplikácia pre odber noviniek). Naštastie sa model má objaviť aj v Európe a nebude teda Verizon only. Model môže byť určite zaujímavý, no HTC musí aj pre Windows Phone zapracovať na podpore. HTC 8X, 8S a 8XT stále totiž nedostávajú update na Windows Phone 8.1 a dokonca nepodporujú ani Windows Phone 8.1 GDR1 Preview.

Zdroj: WPCentral

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno