Domov Novinky HTC One Ace v Číne, M8 Prime je pozastavený

HTC One Ace v Číne, M8 Prime je pozastavený

Zdielať

HTC One M8 AceHTC One Ace bude v Číne známy ako HTC One Vogue Edition a smartfón bude predstavený budúci týždeň-3. júna. Ale taktiež prišla správa ohľadom smartfónu HTC M8 Prime, ktorý zrejme bude pozastavený.

Na prvý pohľad sa dá povedať, že sa šetrilo na plastovej konštrukcii a tento nováčik vyzerá ako minuloročná vlajková loď HTC One M7. Oficiálne snímky ukazujú, že bude k dispozícii v štyroch farbách – bielej, čiernej, modrej a červenej. Špecifikácie HTC M8 Ace sú presne také ako v poslednom úniku. Patrí k nim štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz, BoomSound stereo reproduktory, zadný 13 MPx fotoaparát a predný ponúkne 5 MPx.

HTC One M8 Ace-9

Veľkosť displeja HTC M8 Ace ešte nie je známy, aj keď v minulých správach bolo naznačené, že ide o 5 palcový Full HD displej (1080p). Oficiálna cena HTC One Vogue Edition je zatiaľ neznáma. Tú sa zrejme dozvieme až 3. júna.

Avšak dnes sa objavili informácie o tom, že HTC One M8 Prime bol odložený na neurčito. Túto správu zverejnila na Twitter skupina @evleaks. Úniky naznačovali, že môže ísť o konkurenciu LG G3. Prime by mal ponúknuť 5,5 palcový Quad HD displej, procesor Snapdragon 805, 18 MPx/5 MPx dual fotoaparát a keramické telo. Predstavenie sa malo konať v septembri, ale teraz je spochybnené.

HTC One M8 Prime

Môžeme len špekulovať, prečo sa to stalo – ak sa tak naozaj stalo, lebo spoločnosť  HTC nikdy oficiálne nepotvrdila One M8 Prime a nie ešte oznámiť jeho zrušenie. Budeme aj naďalej sledovať prichádzajúce informácie a ak príde niečo nové tak vás budeme informovať.

Zdroj: GSMarena1, GSMarena2

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený
Nasledujúci článokNCASE M1 Mini-ITX skriňa znovu v predaji
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno