Domov Novinky HTC One 2 na ďalších fotografiách

HTC One 2 na ďalších fotografiách

Zdielať

HTC-M8-leakedEšte pred pár týždňami sa na internete objavili fotografie HTC M8 (alebo HTC One 2 ) kde bol odfoteny údajne pripravovaný smartfón spoločnosti HTC s dvoma zadnými fotoaparátmi. Avšak následne bola táto fotografia riaditeľom HTC v Beneluxe označená za podvrh. Dnes sa však opäť objavili dve fotografie, ktoré zachytili displej a celú prednú stranu.

Nový únik prišiel z Ruska a zahrňuje aj niektoré špecifikácie. Predstavenie HTC One 2 očakáva, že bude disponovať 5 palcovým displejom (o 0,3 palca väčší ako HTC One) s rozlíšením 1920×1080 pixelov. Štvorjadrový procesor Snapdragon 800, 2 GB RAM a duálny senzor 5 MPx Ultrapixel technológiou. Zariadenie príde pravdepodobne s operačným systémom Android 4.4.2 KitKat.

HTC-M8-leaked-1

Navigačné klávesy sú zrejme na displeji tak ako sa očakávalo, a reproduktory BoomSound zostávajú tak ako to má aj HTC One . Na druhý deň, používateľ tweeterového účtu evleaks povedal, že HTC M8 vyzerá takmer rovnako ako M7. Pokiaľ si všimnete rámik okolo displeja je tenší ako pri HTC One. Páčil by sa vám nový model zariadenia HTC One 2 ak by vyzeral takto?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokLogitech: Nový mobilný reproduktor od Ultimate Ears
Nasledujúci článokASUS Essence III – USB D/A prevodník
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno