Domov Novinky HTC M8 bol neoficiálne predstavený na videu

HTC M8 bol neoficiálne predstavený na videu

Zdielať

HTC-M8-leakedJe jasné, že spoločnosť HTC pripravuje novú vlajkovú loď HTC M8 alebo aj HTC One 2. Oba názvy poukazujú na jeden a ten istý smartfón. Predstavenie tohto smartfónu sa jednoznačne blíži no na internete sa objavilo video, ktoré podrobnejšie ukazuje funkcie smartfónu.

Podľa majiteľa tohto videa ide o developersku verziu a preto nie je zariadenie stabilné. V nastaveniach taktiež nie je možné zistiť aká verzia operačného systému android je v smartfóne. Dvanásť minútové video ukazuje smartfón spolu s jeho predchodcom a ukazuje, že novinka má podobný dizajn a slot pre microSD karty. Tiež sme si môžeme pozrieť bližšie spracovanie kovového povrchu na smartfóne, ktorý sa pred nedávnom ukázal na uniknutých fotografií.

Nový smartfón HTC M8 bude odhalený 25. marca – pravdepodobne ako všetky nové HTC One

Posledné informácie hovoria o tom, že spoločnosť HTC už prišila na to, kto toto zariadenie pridal na YouTube pomocou IMEI čísla a zistilo sa, že smartfón bol k dispozícii synovi rodičov, ktorí pracujú v spoločnosti HTC. Ich syn si smartfón požičal bez ich vedomia a video zverejnil na YouTube. Jeho rodičia môžu mať z toho v práci veľké problémy ak spoločnosť HTC podá žalobu. To všetko sa sa dostalo na Twitter a uvidíme akú bude mať dohru táto kauza.

Twitter HTC

Jeff Gordon je Senior Global Online Communications Manager, ktorý cez Twitter oslovil Roshana Jamkatela a oznámil mu nemilú správu: “Máme IMEI a iné informácie. Budeme v kontakte.” Môžme teda predpokladať, že sa čoskoro on, alebo jeho rodičia stretnú s predstaviteľmi spoločnosti. Roshan Jamkatel dnes na svojom Twitter učte oznámil, že spoločnosť HTC prepustilo jeho rodičov zo spoločnosti a taktiež, že on toto video nikdy nezverejnil na webe len ho mal uložené v počítači.

Twitter Rahan Jamketel

Zdroj: YouTube, Twitter

Zdielať
Predchádzajúci článokPredaje konzoly Xbox 360 z roka na rok narastajú
Nasledujúci článokRecenzia: Gigabyte GSmart Roma R2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno