Domov Novinky HTC Desire 820: Osemjadrové 64-bity sú „in“

HTC Desire 820: Osemjadrové 64-bity sú „in“

Zdielať

Desire820_1Na veľtrhu IFA v Berlíne bol predstavený nový HTC Desire 820, ktorý je svetovým priekopníkom, keďže má ako prvý vynikajúci osemjadrový 64-bitový procesor, silné reproduktory BoomSound či 5,5 HD displej. Okrem toho má 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte a podporu pamäťoviek až 128 GB.

Telefón poháňa Qualcomm Snapdragon 615 1,5 GHz & 1 GHz (opäť BIG.little) Octa-Core 64-bit procesor. Ak ste milovníkom selfies, neváhajte, pretože Desire 820 disponuje prednou 8 MPx kamerou s mnohými užitočnými funkciami ako napríklad Live makeupu, PhotoBoth a mnohé ďalšie. Keď už sme u kamier, tá zadná má rozlíšenie 13 MPx, BSI senzor a LED diódu. Polykarbonátová unibody konštrukcia zaručí kvalitné prevedenie a aj pocit, že držíte v ruke kus zariadenia. Bude hneď v niekoľkých farbách.

Telefón má samozrejme LTE a batéria má kapacitu 2600 mAh. Android je tu vo verzii 4.4 (KitKat) s používateľskou nadstavbou Sense a BlinkFeed. Cena nie je známa, ale určite nebude malá. Výkonom sa však doťahuje na minuloročnú vlajkovú loď. Nechýba tu potom ani základná konektivita v podobe Wi-Fi (iba n, ac ešte nie je podporované), GPS a Bluetooth 4.0.

Zdroj: Tlačová správa HTC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno