Domov Novinky HTC Dánsko tvrdí: One X+ nebude mať Android 4.4 Kitkat

HTC Dánsko tvrdí: One X+ nebude mať Android 4.4 Kitkat

Zdielať

htc-one-plusHTC už aktualizoval Google Play Edition One vlajkovú loď s Android 4.4 Kitkat a snaží sa, aby sa aktualizácia dostala aj do One, One mini a One Max. Mnoho HTC používateľov čakalo na potvrdenie, či niektoré z predchádzajúcich zariadení dostane rovnaké zaobchádzanie ako One, One Mini a One Max.

Aj keď nie je nič oficiálne od spoločnosti HTC, HTC Dánsko uverejnilo plány spoločnosti pre HTC One X+. HTC Holandsko odpovedal na otázku, cez Twitter pokiaľ ide o aktualizáciu Kitkat pre One X+: “Môžeme potvrdiť HTC One X + zostane na aktuálnej verzii softvéru Android 4.2.2 a Sense 5.”

To znamená, že žiadny Android 4.3 Jelly Bean alebo 4.4 Kitkat pre HTC One X+. A v prípade, že One X+ nedostane  novšie verzie Androidu, potom ani majitelia One X a One S by pravdepodobne nedostane taktiež ale všetcí dúfajú, že aktualizáciu dostanú.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokVytvorí Sony smartfón s Windows Phone?
Nasledujúci článokObjavila sa ďalšia foto smartfónu Nokia Normandy
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno