Domov Novinky HTC Buterfly S dostal aktualizáciu na Android 4.3

HTC Buterfly S dostal aktualizáciu na Android 4.3

Zdielať

HTC-Butterfly-SZatiaľ čo model HTC One Google Play Edition už dostal aktualizáciu na Android 4.4 Kitkat, ostatné HTC smartfóny stále bežia na starších verziách Jelly Bean ako 4.3, 4.2 a 4.1. Názorným príkladom je HTC Butterfly S čo je mimochodom novší model ako HTC One.

Napriek tomu Butterfly S stále beží na OS Android 4.3. Podľa vývojárov HTC ROM LlabTooFeR, Android 4.3 Jelly Bean je vypustený na Butterfly S. Obsahuje aj najnovšiu verziu nadstavby Sense 5.5, ktorá zahŕňa zlepšenú funkciu BlinkFeed. Celá aktualizácia ma približne 746 MB a zdá sa, že sa aktualizácia dostáva do európskych krajín, ako je Nemecko a do ďalších krajín by mohla nasledovať v priebehu niekoľkých dní.

HTC-Butterfly-S-2

HTC urobilo celkom dobrú prácu zo slúchadlom a to napriek skutočnosti, že sa nepoužili prémiové materiály pri jeho výrobe. Displej Butterfly S je 5 palcový 1080p a poskytuje väčší pôžitok z displeja ako vlajková loď HTC One bez toho aby bol príliš veľký, keďže je pre mnohých 5,9 palcový displej One Max sa veľký. Očakáva sa, že Butterfly S dostane čoskoro tiež Android 4.4 KitKat. Avšak zatiaľ nepadlo žiadne oficiálne slovo.

Zdroj: PhoneArena

Zdielať
Predchádzajúci článokO2 prispieva na Srdce pre deti
Nasledujúci článokTelekom: LTE pre takmer štvrtinu populácie v 31 mestách
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno